BELLINI на KIFF 2023

Довгоочікуваний KIFF 2023 відбувся!

Меблеве шоу тривало 3 дні, з 9 по 11 березня 2023 року і відбувалося традиційно у Міжнародному Віставковому Центрі у Києві, пр-т Броварський 15, метро Лівобережна.

Реалії воєнного часу внесли свої корективи, і виставка була очікувано невеликою за кількістю учасників, але виявилася дуже насиченою за кількістю та якістю відвідувачів! Гостями нашого стенду стали роздрібні та оптові покупці як із Києва та київської області, так і з більшості "тилових" регіонів України, де не ведуться бойові дії!

З більшістю відвідувачів ми поспілкувалися особисто! Буквально з першої години виставки наші покупці оформляли замовлення як на столи та стільці з виставкового стенду, так і заявки на відвантаження товару зі складу та постачання столів та стільців на замовлення!

Дякуємо всім відвідувачам нашого стенду, нашим старим і новим друзям, а також колегам - учасникам виставки KIFF 2023 та організаторам! Думаю, що саме ця виставка під час війни під повітряні тривоги і нічні прильоти ворожих ракет залишиться в пам'яті всіх причетних!