Вітальні гарнітури та стінки під телевізор

Стінка або тумба під телевізор – це невід'ємний елемент обстановки будь-якого будинку. До вибору тумби під телевізор варто підійти уважно та врахувати, щоб вона підійшла за своїм зовнішнім виглядом як до телевізора, так і до інтер'єру приміщення, де знаходитиметься.

Стінка ТБ може бути як цілісним виробом, так і вітальні гарнітуром, що складається з тумби або комоду під телевізор і однієї або двох вітрин. Вітальня може комплектуватися одно-дверними, дво-дверними або кутовими вітринами.

Кожен предмет вітальня гарнітура, представлена в даному розділі – схожа на твори мистецтва. Ми пропонуємо вам комплекти з тумби під телевізор та двох однодверних вітрин, які серійної виготовляються на фабриках під строгим контролем якості, та відрізняється такими перевагами:

  • Ексклюзивний європейський дизайн – елегантний і здатний гармонійно вписатися в обстановку (у нашому інтернет-магазині меблів Bellini до кожної моделі тумби під телевізор додається фото, завдяки чому ви зможете оцінити цей аспект);
  • Функціональність та місткість – довгі тумби під телевізор можуть вміщати навіть різну аудіо та відеотехніку, книги, альбоми або документи;
  • Безпека та надійність матеріалів, що використовуються при складанні.

Гостиний гарнітур можна придбати в нашому інтернет-магазині Bellini за лічені хвилини. До вашої уваги – каталог фото тумб під телевізор, ознайомившись із яким, ви зможете зробити найкращий вибір. Купити тумбу під телевізор в інтернет-магазині Bellini – легко та вигідно.

Гостиний гарнітур  у класичному стилі легко увійде до інтер'єру, стане частиною вітальні та допоможе розпорядитися простором з розумом. Велика кількість рішень дозволяє знайти оптимальний варіант: продукція відрізняється за довжиною, шириною, зовнішнім виглядом та виконанням. Як і всі меблі від інтернет магазину Bellini, гарнітури меблів для вітальні відрізняються високою міцністю, оригінальністю, практичністю, яку ви можете гідно оцінити:

  • Функціональність. Тумба під телевізор у класичному стилі не тільки підійде для встановлення екрану, але може служити для зберігання дисків, документів та інших предметів.
  • Стиль. Більшість виробів декоровано під класику: Ви легко впишете їх у бароко, рококо, кантрі, кіч.
  • Багатий вибір. Ви дійсно можете вітальні гарнітури та стінки ТБ в Одесі з доставкою по Україні недорого, оскільки в каталозі представлені дорогі та доступні рішення.
  • Унікальність. Дизайнери бренду не копіюють західні напрацювання, а створюють щось своє, і роблять це успішно.
  • Ви можете придбати тумбу під телевізор недорого, зробивши вибір на користь акційних рішень. Замовивши доставку від нашої компанії, Ви можете розраховувати на організацію акуратного перевезення, завдяки якій прийде покупка до Вас в ідеальному стані.