Вітрини для вітальні у класичному стилі

Вітальня є центральним місцем у будь-якому будинку. Саме в цій кімнаті домочадці збираються разом із друзями та близькими вечорами та відзначають разом свята. Для облаштування вітальні важливо підібрати відповідні меблі. Вона має бути максимально комфортабельною, гармоніювати із загальною стилістикою інтер'єру та створювати затишок. Для меблювання вітальні часто використовують вітрини та буфети. Нерідко ці меблі присутні і в інтер'єрі їдалень. Інтернет-магазин BELLINI пропонує вітрини та буфети, виконані у класичному стилі. Моделі представлені у світлих та темних тонах. Усім, хто поки не вирішив, де купити вітрину недорого, радимо ознайомитись із каталогом.

У цьому розділі можна замовити:

  • вітрини 4-хдверні
  • вітрини 3-хдверні
  • вітрини 2-х дверні
  • вітрини ліві та праві
  • вітрини кутові
  • вітрини кутові малі

Вітрини від BELLINI чудово підходять для зберігання ексклюзивного посуду, сувенірів, подарунків, дорогого алкоголю, раритетних книг, фотоальбомів. Дані меблі не тільки захищають вміст від пилу та прямих сонячних променів, але також є вишуканим предметом інтер'єру. За допомогою вітрин можна успішно зонувати житловий простір, розставляючи в приміщенні потрібні акценти. Для невеликих віталень найбільше підходять кутові вітрини. Такі меблі дозволяють раціонально використовувати квадратні метри. Пропонуємо купити дорогі красиві меблі у вітальню, їдальню, в зал вже сьогодні!

Посуд також зручно зберігати у буфеті із дзеркалом. Меблі, представлені в даному розділі, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів: вологостійкого, міцного та довговічного матеріалу МДФ та високоякісного скла. Ціна на вітальню в інтернет-магазині BELLINI доступна кожному.

Вітрини та буфети з дзеркалами виконані у класичному стилі, поєднують у собі елегантність силуету з вишуканістю деталей. Корпус кожної вітрини та буфета декорований витонченим різьбленим малюнком, окремі елементи якого покриті позолотою. Різьблений декор виконаний вручну. Опори представлені у вигляді витончених ніжок кабріоль, що властиво стилю бароко. Якісна кріпильна фурнітура забезпечує плавне та безшумне відкриття та закриття дверцят. Якісні меблі для вітальні, для їдальні та для залу в квартирі завжди є в наявності.