Гарні каміни в інтернет-магазині BELLINI

Краще звичайного каміна може бути лише недорогий електронний камін. Він не вимагає палива та спеціальних умов для встановлення, невибагливий у догляді та безпечніший, ніж дров'яний або газовий. Сучасний електрокамін служить не лише прикрасою інтер'єру, та й повноцінним опалювальним приладом. Забезпечує подачу тепла та здатний створити неповторний затишок не тільки у просторому заміському будинку, але й у невеликій квартирі. Якщо Ви роздумуєте над тим, де купити електрокамін - уважно перегляньте каталог і виберіть найкращий, на Ваш погляд.

У даному розділі представлені прямі та кутові електричні каміни – з порталом та без. Виконані в різних розмірах та кольорах – білому, чорному та у всіх відтінках коричневого. Корпус виготовлений з натурального дерева. Деякі зразки прикрашені складним різьбленим малюнком із елементами позолоти. В наявності також є англійські каміни для опалення.

Кожна з представлених моделей має сучасну систему обігріву. Як нагрівальний елемент використані трубчасті електронагрівачі. Вбудований вентилятор направляє потік гарячого повітря до кімнати, тому корпус каміна не нагрівається. Спочатку тепло поширюється навколо каміна, потім піднімається нагору, прогріваючи все приміщення. Під імітацією дров встановлено відбивач. Складна конструкція імітує дрова, вугілля та язики полум'я. Завдяки повільному обертанню відбивача та спеціальному підсвічуванню, «вогонь» у каміні виглядає дуже реалістично. У нашому інтернет-магазині вартість елітних електричних камінів для дому є прийнятною для кожного з потенційних покупців. Можливий продаж опалювальних камінів за ціною, нижчою за середню в Україні.

Наявність декількох режимів роботи дозволяє регулювати потужність електрокаміна і вибирати оптимальну температуру або використовувати камін тільки для декору. Наприклад, у холодну погоду можна включити режим візуалізації. Він створить ефект живого вогню, проте подачі тепла у цьому випадку не буде. Цікавить, де купити готовий камін у квартиру недорого? Ми готові запропонувати відповідний товар.

Переваги електрокамінів від BELLINI:

  • простота монтажу
  • максимально реалістична імітація полум'я, дров та вугілля
  • якісна система обігріву
  • рівномірне прогрівання повітря
  • кілька режимів роботи
  • можливість використання у приміщенні будь-якого розміру
  • вишуканий дизайн з елементами різьбленого декору та позолотою
  • невелика витрата електроенергії
  • безпека у використанні

Замовляйте домашні електричні каміни в Україні: Києві, Одесі, Харкові та будь-якому іншому місті та чекайте на швидку доставку товару за найкращою ціною!