Про компанію

Компанія BELLINI працює на українському меблевому ринку з 2015 року. Основний напрямок діяльності – дистрибуція та оптова торгівля меблями імпортного виробництва. Ми поставляємо ексклюзивні серії меблів під власним брендом, є прямими імпортерами меблів, маємо складську програму меблів у наявності.

Наші дилери та оптові покупці - меблеві магазини та салони, партнерські інтернет магазини по всій території України. Роздрібні покупці можуть придбати меблі у наших дилерів або в офіційному інтернет-магазині bellini.com.ua. Також роздрібним покупцям ми пропонуємо відмінні якісні меблі від наших партнерів як імпортного, так і українського виробництва.

Політика компанії

Ми самостійно розробляємо ексклюзивні серії меблів, розміщуємо замовлення на сучасних високотехнологічних виробництвах, закуповуємо та імпортуємо актуальні та якісні меблі, які, як правило, не мають аналогів в асортименті вітчизняних фабрик, пропонуючи таким чином більший вибір українському споживачеві. Прагнемо забезпечити високий рівень сервісу як оптовим, так і роздрібним клієнтам, запропонувати оптимальну ціну, взаємовигідні умови співпраці та оптимальні терміни постачання. Наш продукт – це ексклюзивні моделі якісних елітних меблів для дому, переважно у класичному стилі, в середньому ціновому сегменті, доступному більшості українських покупців.

Наша команда

Команда BELLINI – це люди, які знають та люблять свою справу, маючи більш ніж 10-річний досвід роботи у меблевій індустрії. Менеджери оптового відділу сформують оптового покупця оптимальну товарну пропозицію на взаємовигідних умовах.Оператори інтернет-магазину на підставі побажань покупця підберуть відповідні меблі з нашого асортименту, проконсультують та оформлять замовлення за лічені хвилини.

Досягнення та плани

Всього за кілька років нам вдалося створити меблевий бренд BELLINI і зробити його популярним на українському оптовому меблевому ринку. Ми розвиваємо ефективну систему оптових продажів – сьогодні компанія BELLINI співпрацює з десятками дилерів у всіх регіонах України. Компанія BELLINI щорічно бере участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставках, зокрема Kiev International Furniture Forum та Design Living Tendency.

Ми продаємо меблі, які цікаві сучасному покупцеві і затребувані ним. Вивчаючи смаки та потреби клієнтів, відстежуючи нові тенденції у дизайні інтер'єру та меблевої індустрії, компанія BELLINI постійно покращує асортимент, роблячи його різноманітним та актуальним.