Серванти, 2-х, 3-х або 4-х дверні вітрини- в інтернет магазині Белліні!


Їдальня – місце у будинку, де збирається вся сім'я для проведення обідів, вечерь та сніданків. Меблі для їдальні – невід'ємна частина цього приміщення. Адже головне, щоб тут було затишно та комфортно проводити час.

Для зберігання посуду дуже зручний у використанні сервант. Які його основні переваги:

  • Скляні дверцята. У серванті можна розмістити гарні набори посуду, ексклюзивні предмети або пляшки дорогого вина. Прозорі дверцята дозволять гостям та мешканцям будинку постійно милуватися вмістом вітрини для посуду.
  • Багато полиць. Сервант має чимало полиць, ящиків для зберігання. У відкрите для погляду простір поміщається гарний посуд, а закрите можна розташувати каструлі, половники та інші предмети.
  • Кутові моделі. У каталозі можна знайти кутові серванти. Вони економлять простір, компактно вміщаючись у вузькому кутку їдальні.
  • Розкішний дизайн. Шафи для посуду, представлені на сайті меблів Белліні, відрізняються не тільки чудовою якістю, найкращими умовами продажу, а й розкішним дизайном. Не кожен виробник зможе похвалитися таким зовнішнім виглядом виробів.

Меблі в класичному стилі від Белліні відрізняють надійність, високу якість, стильний зовнішній вигляд та доброзичливе ставлення виробників до свого покупця. Сучасний сервант – це вже не той спадкоємець радянської доби, який лякав людей із добрим смаком. Представлені рішення оптимальні для їдалень, де часто зустрічаються родичі, гості, і кожна дрібниця має бути на високому рівні. У такій шафі з прозорими дверцятами зручно зберігати парадний посуд, заодно демонструючи його оточуючим.

Незважаючи на стильний вигляд, Ви можете купити сервант для посуду недорого: без переплат за звучний бренд та ім'я дизайнера. Адже меблі Белліні реалізуються за доступними цінами, виробник приділяє найпильнішу увагу здешевленню процесів виробництва. Що, втім, жодною мірою не позначається на загальному рівні естетики та якості.

Ми пропонуємо Вам купити сервант для посуду від Белліні з кількох причин. По-перше, рішення абсолютно симетричні, що дозволить органічно включити їх до загального інтер'єрного стилю. По-друге, продукція має бездоганний зовнішній вигляд і оформлення.

Вибираючи сервант, зверніть увагу на його габарити та оформлення. Він повинен підходити як під загальну стилістику приміщення, так і вписуватися у відведений йому простір. Щоб з'ясувати актуальні розміри, достатньо заглянути до каталогу: тут представлені необхідні цифри.