М'які гарнітури у сучасному стилі

Що ми хочемо від домашнього дивана - дизайну, який би радував око багато років, комфорту та зручності посадки, можливості для сну в щоденному або гостинному режимі, міцність та надійність конструкції, зносостійкість та немаркість тканини. Саме такі м'які гарнітури в сучасному стилі ви можете замовити в інтернет-магазині елітних меблів для дому Bellini.

М'який гарнітур зазвичай складається з:

  • дивана тримісного, дивана двомісного, крісла
  • дивана тримісного та двох крісел

Звичайно, можливі різні варіанти комплектації необхідного вам гарнітура, але саме в такій комплектації м'які меблі в сучасному стилі виготовляються фабриками, зберігаються на складах та пропонуються покупцям. Тому якщо меблі вам потрібні швидко - орієнтуйтеся на покупку м'яких меблів в базовій комплектації, а якщо час дозволяє вам - ми зробимо вам на замовлення необхідний набір і комплект.

М'які меблі для сучасного інтер'єру комплектуються м'якими та комфортними кріслами, у тому числі функціональними - все залежить від ваших побажань та бюджету. Основні:

  • крісло-гойдалки
  • крісла відкидні (механічна спинка, що відкидається, для пози напівлежачи)
  • крісла-реклайнери механічні (нахиляється спинка, піднімається нога, для пози напівлежачи або лежачи)
  • крісла-реклайнери електричні (реклайнер з електроприводом, керований пультом або кнопками управління)
  • крісла масажери (реклайнер з масажем спинно-вроротникової зони)

Всі різновиди сучасних крісел, у поєднанні з якісними матеріалами (тканини, шкіри натуральні та штучні) дозволяють отримати естетичне та функціональне рішення для відпочинку та релаксу в будинку, домашньому кабінеті чи офісі.

Хороші мужики на дорозі не валяються – вони валяються на наших диванах та кріслах!