Стільці для кухні, їдальні та вітальні в магазині Bellini

В інтернет магазині BELLINI представлений каталог із цінами стільців у класичному та сучасному стилі. Ми поставляємо стільці в основному для домашнього або персонального використання всередині приміщень, вони не призначені для інтенсивної високонавантаженої комерційної експлуатації HoReCa і поза приміщеннями.

Каркас класичних стільців та стільців у стилі «бароко» виготовляються повністю з натурального дерева або з полімерних матеріалів, або комбінованими – каркас з натурального дерева, а декоративні елементи, «завитки» з міцного твердого пластику. Каркаси фарбуються в основний колір і покриваються глянсовим або матовим лаком:

  • темні тони: темний горіх, міланський горіх, італійський горіх, венге;
  • світлі тони: білий, біло-молочний, немов кістки, айворі;

Відмінний ефект і неповторний дизайн досягається використанням патини - забарвленням окремих елементів стільців у колір золота, шампань, срібло або обробкою для досягнення так званого ефекту старіння. Також можливе досягнення необхідного ефекту використанням поталі – декоративне оформлення меблів шляхом наклеювання тонкої фольги, зазвичай кольору золота або срібла.

Оббивка класичних стільців переважно тканинна, зрідка з натуральної або екошкіри, іноді комбінована - спинка тканина, сидіння - шкіра або екошкіра. Широкий вибір оббивних матеріалів – тканина велюр, тканина жаккард, шкіра, екошкіра. Сучасні оббивні матеріали досить добре піддаються чищенню, а також, у разі багаторічного зносу або псування, завжди є можливість перетяжки як сидушок, так і спинок стільців, а також заміни наповнювача, якщо він промінеться в процесі багаторічної експлуатації. Для декоративного оздоблення спинок стільців (рідше для сидінь) або напівкрісел (стільців з підлокітниками) часто використовується технологія каретної стяжки «капітон», коли тканина на м'якій основі стягується декоративними гудзиками. У декоративні гудзики можна вставляти штучні кристали, що надає виробу неповторного і розкішного зовнішнього.

Класичні стільці виготовляються як із підлокітниками, так і без. Стандартний набір стільців для обідньої групи – це 4, 6, 8, 10, 12 стільців без підлокітників (залежно від розмірів столу та кількості посадкових місць), що розставляються вздовж довгої сторони столу, та 2 стільці з підлокітниками, що розставляються в торцях столу для господарів вдома або старших членів сім'ї, щоб підкреслити статус і для зручності людей похилого віку.

Дерев'яні стільці зазвичай виробляються розбірними, на гвинтових з'єднаннях. Періодично, залежно від інтенсивності експлуатації, це може бути і раз на рік і раз на два-три роки, є сенс підтягнути кріплення, щоб стілець залишався жорстким і комфортним. Також рекомендуємо використовувати повстяні накладки на ніжки стільців, щоб зберегти як підлогове покриття, так і ніжки стільців, щоб уникнути можливих відколів.

Сучасні стільці для кухні, вітальні, їдальні.

Кухонні або столові стільці в сучасному стилі, стилі модерн, лофт або скандинавському стилі - тренд останніх років облаштування домашнього інтер'єру. Практичність, нижча ціна, менші розміри при аналогічних навантаженнях – особливості сучасних стільців.

Каркаси сучасних стільців виготовляються переважно із сталевого профілів, круглого або квадратного перерізу, скріплених звареним або розбірним гвинтовим з'єднанням і покриті порошковим фарбуванням, хромуванням, фарбою та лаком, або обтягнуті тканиною у колір сидіння. Каркаси в основному розбірні, для більш компактного та економного пакування при доставці та транспортуванні, що безпосередньо позначається на ціні товару. Як правило, складання стільців не є складним, і не вимагає спеціалізованого інструменту, а фурнітура для складання поставляється в комплекті з меблями в упаковці.

Підставою стільців зазвичай є чотири прямі або похилі ніжки, але в сучасних стільцях використовується також Z-подібна основа, що має м'який пружний ефект і стильний дизайн. Деякі моделі стільців мають варіант комплектації з підлокітниками.

Найпоширенішими матеріалами оббивки стільців у сучасному стилі є тканина та штучна шкіра, а також різні варіанти комбінації кількох тканин або тканини та екошкіри. М'якість стільців досягається використанням шару м'якого PPU (пінополіуретану).

У сучасних стільцях, особливо в моделях економ-класу, і сидіння та спинки можуть не мати тканинної оббивки, і виготовляються із фанери (гнутої фанери) або меблевого щита. Велику популярність мають сучасні стільці для дому, з сидінками та спинками виготовленими повністю із твердого та міцного пластику. Багатство вибору тканин і палітра кольорів оббивних матеріалів, так само як і палітра фарб та лаків для сучасних меблів з дерева або пластику, дає можливість повноцінно реалізувати політ фантазії дизайнера та отримувати різноманітні за стилем та колором рішення – від стриманого мінімалізму та простих форм скандинавського стилю. стільців в стилі лофт.

Всі стільці, представлені в каталозі, є або доступні для замовлення, і ви можете придбати стільці в інтернет магазині Bellini.

Стільці