Безпека покупки

5 основних причин, з яких покупка в офіційному інтернет-магазині компанії Bellini є повністю безпечною:

 

Ми працюємо легально та офіційно. Інтернет-магазин bellini.com.ua є офіційним торговим майданчиком, що оперується продавцями: юридичною особою ТОВ ТД "Белліні" (оплата з ПДВ) та фізичною особою-підприємцем ФОП Куценко В.О. (оплата без ПДВ), зареєстрованими та працюючими легально у правовому полі відповідно до чинного законодавства України. Всі меблі отримані за прямими контрактами з виробниками та офіційно імпортовані в Україну зі сплатою всіх необхідних податків та зборів.


Ми укладаємо договори купівлі-продажу. Продаж меблів здійснюється на підставі Публічної оферти, опублікованої на сайті. За бажанням клієнта може бути укладено Договір купівлі-продажу меблів письмово. Документи оформляються в електронному вигляді та відправляються по e-mail, Viber, WhatsApp або іншим прийнятним для сторін способом. Оригінали документів, за бажанням клієнта, відправляються Укрпоштою на вказану адресу або видаються в офісі компанії.


Оплата за безготівковим розрахунком через банк. Покупець переказує кошти Продавцю згідно Рахунку на оплату, в якому зазначені платіжні реквізити та реєстраційні дані Продавця, найменування, кількість та ціна на меблі, що купуються. З відвантаженням товару Продавець надає Покупцеві Накладну на товар, що є підтвердженням факту придбання та постачання товару та гарантійних зобов'язань.


Гарантуємо повернення передоплати.У разі затримки поставки ми надаємо компенсацію у вигляді знижки на поточну або подальшу покупку або безкоштовну доставку та складання меблів. У разі неможливості постачання у прийнятні для покупця терміни ми гарантовано повернемо передоплату. У разі постачання товару з рекламаціями, ми гарантуємо їх усунення власним коштом у прийнятні для покупця терміни.


Найкраща гарантія безпеки покупки – це бездоганна ділова репутація компанії Bellini, яка успішно працює на українському меблевому ринку з 2015 року! У будь-якому випадку ми не залишаємо клієнта віч-на-віч з можливою проблемою, надаємо максимальну допомогу у вирішенні будь-яких питань щодо придбаних у нас меблів як у гарантійний так і в післягарантійний період!