Дзеркала для сучасних та класичних інтер'єрів від інтернет магазину Белліні


Дзеркало є, мабуть, необхідним предметом інтер'єру як у сучасному, так і класичному стилі. Крім як за прямим призначенням, щоб виглядати, використання дзеркал в інтер'єрі мають дуже важливе призначення - дзеркала великого розміру візуально розширюють приміщення, роблять його більш об'ємним. При цьому дзеркало може бути як окремим предметом інтер'єру, в підлоговому або настінному виконанні, так і частиною предмета меблів - туалетного столу, консолі або буфета.

Дзеркала застосовуються в різних приміщеннях - у спальнях, наприклад, ми швидше побачимо невеликі дзеркала як частину туалетного столу або комода. У передпокої - великі ростові наповні або настінні дзеркала. У коридорах, віталень, їдалень - або великі дзеркала на комодах або консолях, або великі настінні дзеркала, що є акцентами приміщення.

Інтернет магазин Белліні пропонує купити дзеркала як у дерев'яній, так і металевій рамі зі складу в Одесі з доставкою по Україні дзеркала в асортименті:

  • дзеркала напольні
  • дзеркала до туалетного столу
  • дзеркала до консолі
  • дзеркала до буфету
  • дзеркала настінні

Дзеркала, як ніякий інший предмет інтер'єру, є виробом тендітним і має особливі вимоги щодо упаковки, зберігання та транспортування. Дзеркала від Белліні поставляються в оригінальній фабричній упаковці, що включає зовнішню коробку із щільного картону, кілька шарів пінопласту, посилені картонні проставки по кутах упаковки. Слід дуже уважно ставитися до маркування, вказаного на картонній коробці, і розташовувати упаковки відповідно до стрілок, застережень та інструкцій, вказаних на упаковці.

Купивши дзеркало в інтернет магазині Белліні ви можете бути впевнені, що отримаєте товар в цілості та безпеці, як при доставці нашим транспортом, так і при відвантаженні транспортними компаніями по всій території України!

Дзеркала