Туалетні столики та трюмо з дзеркалом в інтернет-магазині BELLINI

Справжньою «родзинкою» інтер'єрної композиції у спальні є туалетний столик із дзеркалом. Даний предмет меблів виглядає дуже витончено і незамінний у жіночій спальній кімнаті. Часто його можна побачити у передпокої. Туалетний стіл із дзеркалом являє собою дзеркало та тумбу з внутрішніми та зовнішніми полицями, а також висувними ящиками. Трюмо – один із видів туалетного столу. Воно має велике цільне дзеркало, яке розташоване у центрі.

За допомогою туалетного столика можна не тільки зберігати парфумерію, гребінець, косметику та прикраси, але також спостерігати себе на повний зріст, якщо дзеркало має відповідний розмір. Важливо, щоб туалетний стіл із дзеркалом знаходився поруч із вікном. Якщо Ви шукаєте де купити туалетний столик недорого, пропонуємо переглянути товари в даному розділі.

В інтернет-магазині BELLINI представлені туалетні столики з дзеркалом, трюмо та дзеркала для підлоги. Меблі виконані в класичному стилі, представлені в світлих і темних тонах. Туалетні столи можуть бути додатково укомплектовані зручними пуфами. Пуф можна сховати під туалетним столом, що дуже зручно за умов обмеженого житлового простору. Ці меблі виготовлені тільки з якісних матеріалів. Як основний матеріал використаний МДФ - екологічно чистий, вологостійкий і довговічний матеріал. Не менш якісні дзеркала. Меблі для спальної кімнати є завжди!

Особливості туалетних столів та трюмо від BELLINI:

  • висока якість та довговічність
  • зручність у використанні
  • екологічність
  • розкішний дизайн у стилі «бароко»
  • функціональність

Туалетні столики з дзеркалами та трюмо від BELLINI виконують не лише функціональну, а й декоративну роль. Кожен із представлених зразків вражає вишуканим зовнішнім виглядом. Традиції італійського барокового мистецтва блискуче втілені навіть у незначних деталях. Деякі туалетні столи та пуфи мають опори, створені у вигляді вигнутих ніжок кабріоль. Оправи дзеркал, нижню частину туалетних столів та опори прикрашає різьблений декор, виконаний вручну. Окремі елементи складного різьбленого малюнка покриті позолотою або фарбою сріблястого кольору.

Лицьова та кріпильна фурнітура відрізняється не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але й високою якістю. Завдяки цьому ящики плавно і практично безшумно висуваються, а дверцята туалетного столу легко відчинити. Вартість красивих елітних спальних меблів у нашому інтернет-магазині – нижча за середні.

Туалетні столи