Кутові дивани в сучасному інтер'єрі

Диван кутовий або "м'який куточок" - найпоширеніший предмет м'яких меблів для дому. За рахунок конструктивних особливостей диван такої конструкції дозволяє більш ефективно використовувати житлову площу, отримуючи найбільше місце для сидіння або сну.

Різновидом кутових диванів є модульні м'які меблі, коли виробник надає покупцеві зайнятися кінцевим дизайном та комплектацією м'якого куточка зі стандартних елементів для сидіння, лежання, зберігання, спинок і підлокітників, які довільно конфігуруються і міцно з'єднуються між собою. Модульні м'які меблі дозволяють отримувати в одному кольорі, матеріалі, стилі та дизайні як прості прямі та кутові дивани, і комплекти з кріслами, так і дивани "П" образні, з пуфиками, лежанками та шезлогами.

За орієнтацією кутові дивани бувають:

  • праві, у плані мають форму фігури "Г"
  • ліві, у плані мають форму фігури "L"

Довша частина дивана, 2-х, 3-х або 4-х місцева секція, часто буває розкладною, з різними механізмами розкладки, найпоширенішими з яких є: французька розкладачка, книжка, євро-книжка та викочування. Наявність механізму трансформації дозволяє використовувати кутовий диван як для гостьового, так і для постійного сну. Кутові та бічні секції виконуються як разом для менш габаритних моделей, так і окремо, для великих диванів. Лежанка зазвичай має цілісний матрац, а безпосередньо під підйомною лежанкою організовано місце для зберігання постільної білизни або подушок.

Кутові дивани від Bellini, як і будь-які інші м'які меблі, мають дерев'яний каркас з натурального дерева, оббитий тканиною, еко-шкірою або натуральною шкірою. Замовляючи диван за зразком в салоні або за каталогом в інтернет магазині ми надаємо великий асортимент тканин на вибір, щоб ваш виріб мав індивідуальний дизайн і підходив саме вам під інтер'єр.