Доставка

   Самовивіз зі складу в Одесі

Ціни в інтернет-магазині вказані при відвантаженні зі складу у Одесі. Меблі відвантажуються у фабричній упаковці в розібраному вигляді. Відвантаження товару зі складу з 9 до 17 у робочі дні. Прохання завчасно повідомити про свій візит, щоб склад мав можливість підготувати замовлення до видачі.

   Доставка по Україні "Новою Поштою", "Делівері"

Оптимальний варіант доставки столів, стільців, крісел, невеликих меблів у картонних коробках. Ви користуєтесь системним сервісом, маєте можливість забрати товар з найближчого вантажного відділення у будь-який час або замовити доставку за адресою у зручний для вас час.

   Доставка по Україні вантажним транспортом

Оптимальний варіант доставки габаритних та важких меблів, а також предметів меблів у зборі, великих диванів, комодів, гарнітурів та комплектів меблів. Меблі відправляються попутним вантажним транспортом, збірним вантажом. Отримання та розвантаження меблів з машини одержувач організовує самостійно.

   Доставка по Україні транспортом інтернет магазину

Доставка та складання куплених у нас меблів по всій Україні транспортом та кваліфікованими збирачами нашого інтернет магазину, здаємо повністю готові гарнітури, кімнати, квартири, будинки, об'єкти. Доставка по Україні від 15 грн/км кругового рейсу в залежності від обсягу замовлення плюс, за необхідністю, витрати на відрядження та послуги вантажників і збирачів. Доставка, занесення та складання оплачуються додатково. 

   Доставка по Одесі транспортом інтернет магазину

Доставка по Одесі столів, стільців, крісел, окремих предметів меблів – від 500 гривень, комплектів меблів та гарнітурів – від 1000 гривень, послуги кваліфікованого вантажника від 200 грн/год, професійного збирача від 300 грн/год.

Будь ласка, зверніть увагу:

  • габарити меблів та можливість занесення в приміщення, ширину дверних отворів та сходів необхідно враховувати заздалегідь, повідомте про це менеджеру інтернет магазину при оформленні замовлення. Можливість занесення великогабаритних меблів визначається та розцінюється після огляду приміщення.
  • послуга доставки надається до під'їзду житлового будинку (до воріт приватного будинку) або до місця, де можна розвантажити вантажний автомобіль, не порушуючи правил дорожнього руху; Зверніть увагу на висоту підземного паркінгу для заїзду вантажної машини.
  • послуги з занесення меблів до будинку чи квартири, підйому на поверх (з вантажним ліфтом або без ліфта), необхідних перестановок наявних меблів для забезпечення занесення, розпакування, розміщення меблів, винесення упаковки не включені у вартість доставки та складання та оплачуються додатково.