Доставка

   Самовивіз товару зі складу в Одесі

Ціни в інтернет-магазині вказані зі складу у Одесі. Меблі відвантажуються у фабричній упаковці в розібраному вигляді. Відвантаження товару зі складу з 9 до 17 у робочі дні. Можливість відвантаження іншим часом за домовленістю. Прохання завчасно повідомити про свій візит, щоб склад мав можливість підготувати замовлення до видачі.

   Доставка по Україні "Новою Поштою", "Делівері"

Оптимальний варіант доставки столів, стільців, крісел, невеликих меблів у картонних коробках. Ви користуєтесь системним сервісом, маєте можливість забрати товар з найближчого вантажного відділення у будь-який час або замовити доставку за адресою у зручний для вас час. Залежно від маршруту меблі перевозяться кількома машинами, з навантаженням на складах, як наслідок, досить висока ймовірність механічних пошкоджень меблів. Рекомендуємо замовляти обрешітку меблів (для скла обов'язкове), а також страхувати товар на реальну вартість, це компенсує збитки та мінімізує ризики у разі пошкодження або втрати.

   Доставка по Україні попутним вантажним транспортом "довантаженням"

Оптимальний варіант доставки габаритних та важких меблів у зібраному вигляді, диванів, комодів, гарнітурів та комплектів меблів. Доставка здійснюється однією машиною, без зайвих перевантажень від дверей до дверей, кріпиться в машині з урахуванням вимог до перевезення меблів. Послугу надає приватний перевізник, договір укладається в усній формі, вантажоперевезення не страхується; у деякі регіони України пошук машини займає тривалий час, необхідно чекати машину на адресу до певного часу та організувати вивантаження.

   Доставка по Україні транспортом інтернет магазину

Доставка та складання куплених у нас меблів по всій Україні транспортом та кваліфікованими збирачами нашого інтернет магазину, здаємо повністю готові гарнітури, кімнати, квартири, будинки, об'єкти. Доставка по Україні від 15 грн/км кругового рейсу в залежності від обсягу замовлення плюс, за необхідністю, витрати на відрядження та послуги вантажників і збирачів. Доставка, занесення та складання оплачуються додатково. 

   Доставка по Одесі транспортом інтернет магазину

Доставка по Одесі столів, стільців, крісел, окремих предметів меблів – від 500 гривень, комплектів меблів та гарнітурів – від 1000 гривень, послуги кваліфікованого вантажника від 200 грн/год, професійного збирача від 300 грн/год.

Будь ласка, зверніть увагу:

  • габарити меблів та можливість занесення в приміщення, ширину дверних отворів та сходів необхідно враховувати заздалегідь, повідомте про це менеджеру інтернет магазину при оформленні замовлення. Можливість занесення великогабаритних меблів визначається та розцінюється після огляду приміщення.
  • послуга доставки надається до під'їзду житлового будинку (до воріт приватного будинку) або до місця, де можна розвантажити вантажний автомобіль, не порушуючи правил дорожнього руху; Зверніть увагу на висоту підземного паркінгу для заїзду вантажної машини.
  • послуги з занесення меблів до будинку чи квартири, підйому на поверх (з вантажним ліфтом або без ліфта), необхідних перестановок наявних меблів для забезпечення занесення, розпакування, розміщення меблів, винесення упаковки не включені у вартість доставки та складання та оплачуються додатково.