Журнальні та кавові столики

В облаштуванні віталень часто використовують журнальні та кавові столики. Дані меблі чудово виглядають у поєднанні з диваном і не займають багато місця, що особливо важливо в житловому приміщенні невеликого розміру. Якщо Ви шукаєте де купити журнальний столик в інтернеті, уважно ознайомтесь з нашим асортиментом.

Журнальний та кавовий столи виконують практичну та декоративну функції. З одного боку, вони є стильною окрасою домашнього інтер'єру. З іншого – незамінні під час чаювання. Крім того, на них зручно класти журнали та книги, пульт від телевізора та ноутбук. В інтернет-магазині BELLINI представлені журнальні та кавові столики, виконані у класичному стилі. Моделі виконані у світлих та темних тонах. Пропонуємо купити дорогі красиві меблі у вітальню, в їдальню та в зал за оптимальною ціною.

Для журнальних та кавових столів від BELLINI характерні:

  • висока якість та довговічність
  • стійкість та екологічність
  • зручність у використанні
  • вишуканий дизайн у бароковому стилі
  • компактність

Столики представлені в цьому розділі виготовлені з екологічно чистого, вологостійкого, міцного матеріалу МДФ. Моделі виконані в італійському бароковому стилі, мають стільниці прямокутної форми. Зовнішню сторону каркаса та опори прикрашає складний та багатий різьблений малюнок, виконаний вручну. Окремі елементи різьбленого декору вкриті позолотою. Опори є вигнутими ніжками кабріоль. Журнальні столики із «золотим» та «срібним» напиленням виглядають особливо святково і здатні стати справжньою окрасою будь-якої вітальні. Вітальня в інтернет-магазині BELLINI порадує Вас демократичною ціною, високою якістю та чудовим дизайном.

Кавові столи