Обідній стіл для кухні та вітальні – меблі першої потреби!

Від його вибору залежить комфорт під час їди і те, наскільки гармонійно виглядатиме інтер'єр кухні або їдальні. Інтернет-магазин BELLINI пропонує великий та різноманітний асортимент обідніх столів – від стандартних дерев'яних до класичних з різьбленим позолоченим декором. Якщо Ви не знаєте, де купити стіл відносно недорого, ознайомтеся з представленими моделями та виберіть оптимальний варіант для Вашої оселі.

Столи від BELLINI представлені в різних кольорах та розмірах. Виготовлені з довговічних та екологічно безпечних матеріалів, таких як каучукове дерево гевею, МДФ, метал, високоякісне скло, мармур.

Столи у сучасному стилі відрізняються лаконічним дизайном. У виробництві більшості їх використано кілька матеріалів, наприклад, метал і скло. Класичні столи виготовлені з натурального дерева, переважно в італійському стилі. Для таких моделей характерний багатший декор, зокрема різьблений малюнок з елементами позолоти або срібла. Пропонуємо обідні столові столи та інші меблі для кухні, їдальні та вітальні за найкращою ціною в Україні!

В наявності:

  • столи дерев'яні та комбіновані (МДФ+дерево, скло+метал, дерево+мармур, дерево+скло)
  • столи розсувні та нерозсувні
  • столи з круглою, овальною, квадратною та прямокутною стільницями
  • столи на одній, двох, чотирьох ніжках

Дерев'яні столи від BELLINI – меблі із відмінними експлуатаційними характеристиками. Винятково екологічні, міцні, стійкі до механічних пошкоджень та вологи. Служать протягом багатьох років, не втрачаючи актуальності.

Комбіновані моделі є скляною стільницею на металевій опорі (або ніжках). Стільниця виконана з удароміцного загартованого скла, стійка до вологи та високих температур. Це дозволяє використовувати такі столи не тільки як обідні, але і для приготування їжі. На Ваш вибір – столи з прозорою скляною, матовою та тонованою стільницями. Не менш якісні обідні столи з мармуровими стільницями. Дані меблі чудово виглядають у класичному інтер'єрі.

Якщо Ви хочете замовити в інтернет магазині великий обідній стіл, зверніть увагу на моделі з розсувним механізмом. З їхньою допомогою вдасться грамотно розпорядитися житловим простором, незалежно від величини приміщення. Такі столи найбільш практичні та незамінні під час прийому гостей. Розсувні столи для їдальні та для вітальні представлені в стилях «класика» і «модерн».

Столи