Меблі як сімейна реліквія - класичні обідні групи

Всі ми плекаємо певні речі, що нагадують про близьких людей або яскраві події. Заповітні. Значні. Коли йдеться про меблі як сімейну реліквію, першою асоціацією будуть не сучасні комплекти, а щось тепле та «вічне» — наприклад, класичні обідні групи. Сімейний стіл - те саме місце, за яким відзначаються свята, за яким збираються близькі люди та приймаються гості. У каталозі магазину Bellini представлено понад 40 моделей класичних столів зі стільцями - вибирайте меблі, які стануть частиною історії вашої родини.

Обідні групи в класичному стилі – статусні деталі

Класичні обідні столи та стільці, представлені в нашому каталозі – це елітні меблі від провідних виробників. Бренд орієнтований на покупців з хорошим смаком, на людей, яким не цікаві підробки, які шукають особливі меблі, здатні підкреслити стиль та статус.

Що відрізняє ексклюзив від повсякденного:

Дизайн – зовнішній вигляд обідніх груп розробляє команда італійських фахівців. У колекції ви не зустрінете відвертих імітацій, кожен предмет створений індивідуально, з урахуванням поєднання та єдності стилю з усією групою.

Матеріали — класичні меблі виготовляються переважно з натуральних матеріалів. Якщо в описі комплекту вказано «дерево», це означає клеєну стружку, що не приїлася, а натуральний масив. Корпуси меблів виготовлені з деревини гевеї - міцного натурального дерева, що зарекомендував себе в останні десятиліття як доступний аналог дуба, якому не страшні ні волога, ні комахи.

Стиль – ми представляємо класичні обідні групи. У центрі уваги традиційні форми та акценти — згладжені кути, комфортні сидіння, оббиті тканиною в тон корпусу, м'які контури ніжок та підлокітників, правильна симетрія. Тут знайдуться гурти у стилі рококо, бароко, ампір.

Якість - всі представлені меблі фабричного виробництва. Це означає поетапний контроль якості, єдиний калібр, відповідність гігієнічним вимогам, ухваленим в Україні та Європі, а також гарантійні зобов'язання, термін яких становить 12 місяців.

Меблі від Bellini – не просто стіл зі стільцями у класичному стилі. Це атрибут достатку та комфорту.

Зробіть замовлення на сайті або залиште свій номер, щоб купити класичну обідню групу, що сподобалася.

Класичні столи