Меблі Carpenter оптом та в роздріб з доставкою по Україні зі складу в Одесі


Всесвітньо відомий меблевий бренд Carpenter належить компанії Four Seas, заснованої в 1971 році зі штаб-квартирою в Чжуншані, яка є найбільшим в регіоні постачальником серійних меблів преміум класу для житлових будинків і готелів, виробляє високоякісні стандартні домашні меблі, домашні меблі. двері, декоративні панелі, вбудовані гардеробні/шафи, а також рішення щодо облаштування всього будинку.

Виробничі потужності розташовані у Китаї. Меблі Carpenter виготовляють за допомогою високошвидкісного автоматизованого обладнання. На сучасних заводах використовують запатентовані методи збирання. Понад 450 диверсифікованих складальних ліній здатні переналаштовуватись максимально швидко. Це дозволяє випускати на американських підприємствах понад 50 000 одиниць товару щодня чи понад 250 000 одиниць на тиждень. Кожен виріб проходить строгий контроль якості у спеціальних лабораторіях. Сировину та готову продукцію перевіряють на міцність та довговічність.

В даний час Four Seas поставляє меблі бренду Carpenter більш ніж 6000 партнерам у 123 країнах. Продукт Carpenter - це якісні меблі в традиційному класичному стилі, повністю відповідні очікуванням сучасного покупця. Професійні інженери та дизайнери Carpenter орієнтуються на останні тенденції у меблевій моді, враховуючи також уподобання масового споживача. Саме тому асортимент Carpenter різноманітний і дозволяє кожному вибрати меблі за смаком та відповідно до особливостей домашнього інтер'єру.

На фабриках Four Seas під брендом Carpenter виготовляють елітні меблі преміум класу в класичному стилі:

  • ліжка та спальні
  • меблі для їдальні
  • домашній кабінет
  • вітальні
  • дитячі меблі

Меблі Carpenter відомі у всьому світі і користуються великим попитом завдяки незмінно високій якості, функціональності та комфортабельності. Представлена в класичному та сучасному стилях, виглядає стримано та елегантно. У виробництві використовуються найкращі наповнювачі та оббивні тканини, масив твердих порід дерев. Завдяки демократичній ціні, американські меблі Ashley доступні широкому колу споживачів.

Компанія Bellini рада запропонувати якісні комфортабельні меблі Carpenter зі складу в Одесі роздрібному та оптовому покупцю за найкращою ціною в Україні.

Мебель Carpenter