Шафи в класичному стилі в інтернет-магазині BELLINI

Платтяна шафа – меблі, без яких не обходяться в жодному будинку. Найчастіше шафа розташована в спальні або передпокої. Його вибирають відповідно до кількості одягу, розміру спальні та стилістичних особливостей інтер'єру. Особливу увагу слід звертати на якість матеріалів, з яких виготовлена шафа. Від цього залежить довговічність цих меблів. В інтернет-магазині BELLINI представлені якісні шафи, виготовлені в класичному стилі. Якщо Вас цікавить, де купити шафу недорого в інтернеті, пропонуємо уважно розглянути кожну з представлених моделей та оформити замовлення найближчим часом!

В асортименті BELLINI є:

  • шафи у світлих та темних тонах
  • шафи з наявністю дзеркальних панелей та без них
  • шафи 3-хдверні, 4-хдверні, 5-дверні
  • шафи з висувними ящиками та без таких

Шафи від BELLINI виготовлені з екологічно чистих матеріалів, зокрема МДФ. Це вологостійкий, досить міцний та довговічний матеріал, який не містить шкідливих для здоров'я людини речовин. Крім того, шафи із МДФ зовні мало чим відрізняються від шаф, виконаних із натурального дерева.

Представлені у цьому розділі шафи мають оптимальні висоту та глибину. Вони не громіздкі, проте дуже місткі. У кожній із моделей є платтяні відділи для верхнього одягу та довгих суконь; менші за розміром відділи для сорочок, костюмів, блуз; полиці для нижньої та постільної білизни. Деякі шафи оснащені бічними відсіками-вішалками для аксесуарів та висувними ящиками. Наявність великої кількості різних за розміром секцій та полиць у шафах дозволяє з максимальною зручністю зберігати речі та необхідні предмети. Шафи та інші меблі для спальної кімнати завжди є в наявності.

У виробництві шаф BELLINI використана найкраща кріпильна та лицьова фурнітура. Завдяки цьому конструкція кожної шафи міцна і надійна, а дверцята відкриваються легко, плавно і практично безшумно. Особлива увага у створенні шаф приділена дизайну. Більшість зразків виконано в італійському стилі барок. Корпус таких шаф прикрашений чудовим різьбленим малюнком, виконаним вручну. Окремі елементи різьбленого декору вкриті позолотою. Опори шаф представлені у вигляді витончених ніжок кабріоль.

Шафи із дзеркальними панелями дозволяють спостерігати себе майже на повний зріст і є чудовим елементом інтер'єру спальної кімнати. Крім того, наявність дзеркал візуально розширює житловий простір. Продаж шаф і красивих елітних спальних меблів в інтернет-магазині BELLINI здійснюється за вартістю, нижчою за середню в Україні.