Ортопедичні матраци для комфортного сну

В інтернет магазині BELLINI можна купити матрац від стандарт до еліт класу зі складу в Одесі від виробника з доставкою по всій Україні. В асортименті для найвибагливішого покупця матраци для комфортного сну та відпочинку в будинку, готелі та на базі відпочинку.

За розмірами та сферою застосування матраци можна розділити на:

  • односпальні (дитячі, підліткові, шириною від 70 до 120 см)
  • полуторні (шириною 130-150 см)
  • двоспальні (шириною 160-200 см)

Стандартні серійні матраци виготовляються довжиною 200 см (можливе виготовлення матраца довжиною 190 см, ціна при цьому не змінюється, просто вкажіть, що вам необхідний матрац меншого розміру). Під замовлення можна виготовити матрац будь-якої ширини, довжини та висоти з точність розміру до 0,5 см.

Висота матраца для ліжка становить від 20 до 30 сантиметрів залежно від моделі матраца та матеріалів, що використовуються. При покупці матраца важливо звернути увагу на максимальне навантаження на одне спальне місце. У нашому інтернет магазині представлені матраци з максимальним навантаженням на одне спальне місце до 120, 140 та 160 кг.

Базовою характеристикою матраца є його конструктивна основа – з використанням пружин або без пружин. У пружинних матрацах використовують пружинні блоки кількох конструкцій, зокрема:

  • з п'ятивиткових пружин;
  • із незалежних пружин;

У безпружинні матраци основою матраца є ортопедична софт-піна, яка забезпечує ортопедичний ефект для всіх розділів хребта

Сучасні матраци для ліжка як правило двосторонні та двосезонні «зима»/«літо». Необхідний для кожного сезону ефект досягається використанням терморегулюючого наповнювача:

  • на основі вовни - зимова сторона
  • на основі бавовни – літня сторона

Важливим є вибір тканини для обробки, адже саме з нею ви стикатиметеся при використанні матраца. Найкращими в галузі тканинами для матраца традиційно вважаються тканини бельгійського виробництва. Спеціальна матрацова тканина обов'язково проходить протикліщову гіполалергенну обробку у фабричних умовах. Для запобігання потраплянню рідин усередину, в сучасних матрацах зазвичай використовується водонепроникний еластичний прошарок.

Для досягнення ортопедичних властивостей матраца використовуються такі конструкційні матеріали як термопресована повсть, кокосова койра, натуральний латекс, еластичний латексний пінополіуретан, пінополіуретанова прошарок, об'ємний наповнювач на основі поліефірних волокон.

Пропоновані нами матраци - це перевірена бездоганна якість, яка досягається за рахунок використання фабриками сучасного обладнання та спеціалізованих матеріалів, а також високої культури організації виробництва.